1.png2.png

Matu riias teine !

 

Nädalavahetusel peeti Lätis, Bikernieki ringrajal Balti MV teine etapp,kus osales ka Martin. Kuna sõitjaid vähevõitu,siis oled sõidud koos Superbikedega. Ajasõitudes oli Martin kuues ja oma klassi teine. Võidusõidus jäi kõigile püüdmatuks leedulane Bladas,kes oli ka Superstock i kiireim. Kuna polnud eriti tähtis võidusõit,siis võtsime seda kui treeningsõiduna ja ei hakkanud ka riske võtma kuna rada natuke niiske ja libe. Muidugi tuli tõdeda ,et Bladas on Riias ikka väga kiire ja sõitis hästi.
   Järgmine võidusõit arvatavasti Alastaro,kuna nüüd Motoparki vist siiski ei lähe,rahalised võimalused lihtsalt käivad üle jõu. Alastarol siis nii Eesti MV etapp,samti Põhjamaade Nordic Cup i etapp. Kuna seal konkurents tihe siis arvatavasti eestlastel rohkem sinna finaalsõitudesse asja pole kahjjuks.  Loodame seal esineda juba musta-oranzi Harley värvides! Tänud sõpradele ja pöidlahoidjatele,kui isu ja võimalust kaasa elama minna soome,siis heameel oleks seal näha!

  Terv Isa Mell39

Eesti MV I Etapp pärnus

Sel nädalavahetusel (18-19.05)  toimus Pärnus Eesti MV esimene etapp ,milles SUPERSTOCK 600 klassi võidusõidu võitis Martin Pärtelpoeg #39. Ajasõitudes oli mees kolmas Belku ja soomlase Sami Penna järel. Võidusõidu teisel ringil möödus Matu konkurentidest ja edestas sõidu ajal teisel kohal sõitjat kolme sekundiga. Sõidu lõpul tegi Penna aga kaks väga kiiret ringi ja sai isegi Matule tuulde, kuid finishisirgel oli  meie mees esimene.

  Siin kohal suured tänud sõpradele,kes aitasid Matut üldse seal võistelda,kuna eestis korralikku tuge kahjuks pole võimalik leida vaatamata sellele kui mitu korda oled Eesti Mv ja Balti MV ning Scandinaavia MV võitnud . Aga mine tea,ehk läheb olukord paremaks ja suudame kogu hooaja ikka kaasa sõita ka Scandinaavian Openil.

Joomla templates by a4joomla